Match center 10.10.2018 15:00
02.10.2018 16:00
 Ukončený
2 : 5
09.10.2018 15:00
 Ukončený
1 : 0
10.10.2018 15:00
 Ukončený
1 : 5
10.10.2018 15:00
 Ukončený
1 : 2
10.10.2018 15:00
 Ukončený
1 : 2
10.10.2018 15:00
 Ukončený
1 : 3
10.10.2018 15:00
 Ukončený
2 : 4
10.10.2018 15:00
 Ukončený
1 : 3
10.10.2018 15:00
 Ukončený
0 : 1
10.10.2018 15:00
 Ukončený
0 : 3
10.10.2018 15:30
 Ukončený
0 : 4
10.10.2018 15:30
 Ukončený
0 : 11
10.10.2018 18:00
 Ukončený
4 : 1
11.10.2018 15:00
 Ukončený
0 : 5
16.10.2018 18:00
 Ukončený
2 : 3
23.10.2018 14:30
 Ukončený
1 : 2
12.12.2018
SLOVNAFT CUP: FINÁLE 50. ROČNÍKA V NITRE, PETRÁNI: CHCEME PROPAGOVAŤ KLUB A MESTO
27.11.2018
SLOVNAFT CUP: SPOZNALI SME ŠTVRŤFINÁLOVÉ DVOJICE, MOLNÁR: VZNIKLI VÝBORNÉ KOMBINÁCIE
23.11.2018
LIVE: SLOVNAFT CUP: 27. NOVEMBRA 2018, 10:30 ŽREBOVANIE ŠTVRŤFINÁLE SLOVNAFT CUPU
16.11.2018
SLOVNAFT CUP: TRNAVA ZVÍŤAZILA V PODBREZOVEJ A POSTÚPILA DO JARNÉHO ŠTVRŤFINÁLE
05.11.2018
SLOVNAFT CUP: TRÉNER ŽILINY JAROSLAV KENTOŠ: PROTI SEREDI OČAKÁVAM ŤAŽKÝ ZÁPAS, V KTOROM ALE CHCEME POSTÚPIŤ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Výsledky 5 .kolo10.10.2018
MFK Vranov nad Topľou
02.10.2018 16:00
2 : 5
FK DAC 1904 Dunajská Streda
02.10.2018 16:00    Ukončený
FC KOŠICE
09.10.2018 15:00
1 : 0
FK Dubnica nad Váhom
09.10.2018 15:00    Ukončený
FC LOKOMOTÍVA KOŠICE
10.10.2018 15:00
1 : 5
AS Trenčín
10.10.2018 15:00    Ukončený
OFK Malženice
10.10.2018 15:00
1 : 2
FK Železiarne Podbrezová
10.10.2018 15:00    Ukončený
MFK Zvolen
10.10.2018 15:00
1 : 2
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
10.10.2018 15:00    Ukončený
TJ Mladosť Kalša
10.10.2018 15:00
1 : 3
FK Poprad
10.10.2018 15:00    Ukončený
FTC Fiľakovo
10.10.2018 15:00
2 : 4
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
10.10.2018 15:00    Ukončený
FK 09 Bacúch
10.10.2018 15:00
1 : 3
ŠK Odeva Lipany
10.10.2018 15:00    Ukončený
MŠK Považská Bystrica
10.10.2018 15:00
0 : 1
FC ŠTK 1914 Šamorín
10.10.2018 15:00    Ukončený
ŠK FC Vydrany
10.10.2018 15:00
0 : 3
FC Nitra
10.10.2018 15:00    Ukončený
ŠK Slovan Šimonovany - Partizánske
10.10.2018 15:30
0 : 4
MFK Zemplín Michalovce
TJ Iskra - Horné Orešany
10.10.2018 15:30
0 : 11
FK Senica
10.10.2018 15:30    Ukončený
MFK Skalica
10.10.2018 18:00
4 : 1
MFK Ružomberok
10.10.2018 18:00    Ukončený
Partizán Bardejov BŠK
11.10.2018 15:00
0 : 5
FC Spartak Trnava
11.10.2018 15:00    Ukončený
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
16.10.2018 18:00
2 : 3
ŠKF Sereď
16.10.2018 18:00    Ukončený
1. FC TATRAN Prešov
23.10.2018 14:30
1 : 2
MŠK Žilina
23.10.2018 14:30    Ukončený