Match center 14.08.2019 17:00
13.08.2019 17:00
 Ukončený
2 : 7
13.08.2019 17:00
 Ukončený
0 : 1
13.08.2019 17:00
 Ukončený
1 : 3
13.08.2019 17:00
 Ukončený
2 : 1
13.08.2019 17:00
 Ukončený
0 : 1
14.08.2019 17:00
 Ukončený
0 : 6
14.08.2019 17:00
 Ukončený
0 : 2
14.08.2019 17:00
 Ukončený
2 : 3
14.08.2019 17:00
 Ukončený
0 : 9
14.08.2019 17:00
 Ukončený
1 : 8
14.08.2019 17:00
 Ukončený
0 : 1
14.08.2019 17:00
 Ukončený
0 : 4
14.08.2019 17:00
 Ukončený
0 : 6
14.08.2019 17:00
 Ukončený
1 : 6
14.08.2019 17:00
 Ukončený
0 : 8
14.08.2019 17:00
 Ukončený
0 : 4
14.08.2019 17:00
 Ukončený
15 : 31
14.08.2019 17:00
 Ukončený
0 : 1
14.08.2019 17:00
 Ukončený
14 : 21
14.08.2019 17:00
 Ukončený
1 : 3
14.08.2019 17:00
 Ukončený
3 : 0
14.08.2019 17:00
 Ukončený
3 : 0
14.08.2019 17:00
 Ukončený
2 : 4
14.08.2019 17:00
 Ukončený
4 : 0
14.08.2019 17:00
 Ukončený
1 : 6
14.08.2019 17:00
 Ukončený
3 : 1
14.08.2019 17:00
 Ukončený
3 : 4
14.08.2019 17:00
 Ukončený
1 : 2
14.08.2019 17:00
 Ukončený
12 : 31
14.08.2019 17:00
 Ukončený
1 : 2
14.08.2019 17:00
 Ukončený
4 : 1
14.08.2019 17:00
 Ukončený
2 : 4
14.08.2019 17:00
 Ukončený
2 : 1
14.08.2019 17:00
 Ukončený
13 : 51
14.08.2019 17:00
 Ukončený
1 : 3
14.08.2019 17:00
 Ukončený
4 : 2
14.08.2019 17:00
 Ukončený
1 : 2
14.08.2019 17:00
 Ukončený
5 : 0
14.08.2019 17:00
 Ukončený
1 : 4
14.08.2019 17:00
 Ukončený
1 : 4
14.08.2019 17:00
 Ukončený
2 : 8
14.08.2019 17:30
 Ukončený
0 : 6
14.08.2019 17:30
 Ukončený
1 : 5
14.08.2019 19:00
 Ukončený
3 : 1
20.08.2019 17:00
 Ukončený
1 : 4
20.08.2019 17:00
 Ukončený
5 : 1
21.08.2019 17:00
 Ukončený
1 : 2
21.08.2019 17:00
 Ukončený
1 : 4
21.08.2019 17:00
 Ukončený
1 : 2
21.08.2019 17:00
 Ukončený
0 : 2
21.08.2019 17:00
 Ukončený
1 : 2
21.08.2019 17:00
 Ukončený
13 : 41
28.08.2019 16:00
 Ukončený
1 : 3
28.08.2019 16:30
 Ukončený
0 : 2
28.08.2019 16:30
 Ukončený
0 : 9
28.08.2019 17:00
 Ukončený
45 : 44
28.08.2019 17:00
 Ukončený
1 : 0
28.08.2019 17:00
 Ukončený
0 : 3
28.08.2019 17:00
 Ukončený
05 : 60
28.08.2019 17:00
 Ukončený
0 : 5
29.08.2019 16:00
 Ukončený
5 : 1

01.10.2019 | Autor: Branislav Sarňák

SLOVNAFT CUP – ŽREB URČIL OSEMFINÁLOVÉ DVOJICE

BRATISLAVA (SFZ) – V Sieni slávy slovenského futbalu vyžrebovali v utorok osemfinálové dvojice 51. ročníka Slovnaft Cupu. Zápasy sú na programe 30. októbra. Jedným z ťahákov bude súboj fortunaligistov FK DAC 1904 Dunajská Streda – FC Spartak Trnava.

26.09.2019 | Autor: Branislav Sarňák

SLOVNAFT CUP – CEZ 4. KOLO POSTÚPILI VŠETCI FAVORITI

BRATISLAVA (SFZ) – V utorok a stredu boli na programe zápasy 4. kola Slovnaft Cupu. V dueloch sa nezrodilo žiadne prekvapenie.

18.09.2019 | Autor: Branislav Sarňák

SLOVNAFT CUP – SPOZNALI SME DVOJICE 4. KOLA

BRATISLAVA (SFZ) – V utorok v Sieni slávy slovenského futbalu vyžrebovali zástupcovia Slovenského futbalového zväzu dvojice 4. kola Slovnaft Cupu. Stretnutia sú na programe 25. septembra.

12.09.2019 | Autor: Branislav Sarňák

SLOVNAFT CUP - V 3. KOLE VIACERO PREKVAPENÍ

BRATISLAVA (SFZ) – Počas tohto týždňa bolo na programe 3. kolo Slovenského pohára. Do bojov zasiahlo osem klubov Fortuna ligy aj desať mužstiev z druhej najvyššej súťaže. Žreb ďalšieho kola sa uskutoční v utorok.

30.08.2019 | Autor: Branislav Sarňák

SLOVNAFT CUP - V 2. KOLE FAVORITI BEZ ZAVÁHANIA

BRATISLAVA (SFZ) - Druhé kolo 51. ročníka Slovenského pohára – Slovnaft Cupu sa hralo dva mesiace. Začalo sa 13. augusta 2019 a uzavral ho zápas TJ Družstevník Liptovská Štiavnica – ŠK Slovan Bratislava.

31.07.2019 | Autor: Branislav Sarňák

SLOVNAFT CUP – ZAČAL SA NOVÝ ROČNÍK, 1. KOLO OVPLYNILO POČASIE

BRATISLAV (SFZ) – Počas víkendu odštartovali boje 51. ročníka Slovenského pohára – Slovnaft Cupu. Do programu výrazne prehovorilo počasie, jeden zápas sa dokonca nedohral.

01.05.2019 | Autor: Branislav Sarňák

SLOVNAFT CUP – DRÁMA, ZMŔTVYCHVSTANIE ŽILINY A VEĽKÝ TRIUMF TRNAVY PO PENALTÁCH

NITRA (SFZ) – Víťazom jubilejného 50. ročníka Slovenského pohára - Slovnaft Cupu sa stal FC Spartak Trnava. Vo finálovom zápase zdolal MŠK Žilina v penaltovom rozstrele 4:1, v riadnom hracom čase skončil zápas nerozhodne 3:3.

1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
osemfinále
štvrťfinále
semifinále
Výsledky 2.kolo14.08.2019
OFK 1948 Veľký Lapáš
13.08.2019 17:00
2 : 7
FC Nitra
13.08.2019 17:00    Ukončený
ŠK Odeva Lipany
13.08.2019 17:00
0 : 1
MŠK Žilina
13.08.2019 17:00    Ukončený
FK BREZNO
13.08.2019 17:00
1 : 3
MFK Dukla Banská Bystrica
13.08.2019 17:00    Ukončený
AFC Nové Mesto nad Váhom
13.08.2019 17:00
2 : 1
FK Dubnica nad Váhom
13.08.2019 17:00    Ukončený
OŠK Baník Stráňavy
13.08.2019 17:00
0 : 1
MŠK FOMAT Martin
13.08.2019 17:00    Ukončený
FK Krásnohorské Podhradie
14.08.2019 17:00
0 : 6
MFK Zemplín Michalovce
14.08.2019 17:00    Ukončený
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
14.08.2019 17:00
0 : 3
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
MFK Zvolen
14.08.2019 17:00
0 : 2
ŠKF Sereď
14.08.2019 17:00    Ukončený
TJ Jednota Bánová
14.08.2019 17:00
2 : 3
FC Spartak Trnava
14.08.2019 17:00    Ukončený
FK Selce
14.08.2019 17:00
0 : 9
FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
14.08.2019 17:00    Ukončený
MŠK Tisovec
14.08.2019 17:00
1 : 8
AS Trenčín
14.08.2019 17:00    Ukončený
FC Rohožník
14.08.2019 17:00
0 : 1
FK Senica
14.08.2019 17:00    Ukončený
FK Podkonice
14.08.2019 17:00
0 : 4
FK DAC 1904 Dunajská Streda
14.08.2019 17:00    Ukončený
TJ Družstevník Malá Mača
14.08.2019 17:00
0 : 6
MFK Skalica
14.08.2019 17:00    Ukončený
MŠK Námestovo
14.08.2019 17:00
1 : 6
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
14.08.2019 17:00    Ukončený
TJ Družstevník Zvončín
14.08.2019 17:00
0 : 8
FC Petržalka
14.08.2019 17:00    Ukončený
TJ Tatran VLM Pliešovce
14.08.2019 17:00
0 : 4
SLAVOJ Trebišov
14.08.2019 17:00    Ukončený
Lokomotíva Devínska Nová Ves
14.08.2019 17:00
15 : 31
FC ŠTK 1914 Šamorín
14.08.2019 17:00    Ukončený
ŠK Javorník Makov
14.08.2019 17:00
0 : 1
MŠK Púchov
14.08.2019 17:00    Ukončený
PŠC Pezinok
14.08.2019 17:00
14 : 21
FK Rača Bratislava
14.08.2019 17:00    Ukončený
TJ Štart Hrabušice
14.08.2019 17:00
1 : 3
MFK Stará Ľubovňa
14.08.2019 17:00    Ukončený
OFK AGRIFOP Stakčín
14.08.2019 17:00
3 : 0
FK Kamenica nad Cirochou
14.08.2019 17:00    Ukončený
OŠK Trenčianske Stankovce
14.08.2019 17:00
3 : 0
OK Častkovce
14.08.2019 17:00    Ukončený
TJ Kostolné Kračany
14.08.2019 17:00
2 : 4
TJ Družstevník Radimov
14.08.2019 17:00    Ukončený
TJ Partizán Domaniža
14.08.2019 17:00
4 : 0
TJ KOVO Beluša
14.08.2019 17:00    Ukončený
TJ Plevník - Drienové
14.08.2019 17:00
1 : 6
OFK Malženice
14.08.2019 17:00    Ukončený
FK Slovan Levice
14.08.2019 17:00
3 : 1
FKM Nové Zámky
14.08.2019 17:00    Ukončený
FC 98 Hajnáčka
14.08.2019 17:00
3 : 4
MŠK NOVOHRAD Lučenec
14.08.2019 17:00    Ukončený
TJ Slovan Zemianske Kostoľany
14.08.2019 17:00
1 : 2
ŠK VEGUM Dolné Vestenice
TJ Tatran Uhrovec
14.08.2019 17:00
12 : 31
TJ Družstevník Bešeňov
14.08.2019 17:00    Ukončený
ŠK Šurany
14.08.2019 17:00
1 : 2
FK Marcelová
14.08.2019 17:00    Ukončený
TJ Veľké Lovce
14.08.2019 17:00
4 : 1
OFK Veľký Ďur
14.08.2019 17:00    Ukončený
ŠK Šoporňa
14.08.2019 17:00
2 : 4
TJ Družstevník Jacovce
14.08.2019 17:00    Ukončený
FK Bestrent Horná Krupá
14.08.2019 17:00
2 : 1
FC Slovan Galanta
14.08.2019 17:00    Ukončený
TJ NAFTA GBELY
14.08.2019 17:00
13 : 51
TJ Slavoj Boleráz
14.08.2019 17:00    Ukončený
TJ Pokrok Stará Bystrica
14.08.2019 17:00
1 : 3
TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou
14.08.2019 17:00    Ukončený
FK Predmier
14.08.2019 17:00
4 : 2
TJ Tatran Oravské Veselé
14.08.2019 17:00    Ukončený
TJ Tatran Chlebnice
14.08.2019 17:00
1 : 2
TJ Družstevník Oravská Poruba
14.08.2019 17:00    Ukončený
FK Strečno
14.08.2019 17:00
5 : 0
ŠK Tvrdošín
14.08.2019 17:00    Ukončený
OTJ Hontianske Nemce
14.08.2019 17:00
1 : 4
FK Rakytovce
14.08.2019 17:00    Ukončený
OŠK Lieskovec
14.08.2019 17:00
1 : 4
FK Šalková
14.08.2019 17:00    Ukončený
OŠK Slovenský Grob
14.08.2019 17:00
2 : 8
OFK Dunajská Lužná
14.08.2019 17:00    Ukončený
OŠK Švošov
14.08.2019 17:30
0 : 6
MFK Ružomberok
14.08.2019 17:30    Ukončený
OFK Veľké Ripňany
14.08.2019 17:30
1 : 5
FC Pata
14.08.2019 17:30    Ukončený
MFK Alekšince
14.08.2019 19:00
3 : 1
OFK Solčany
14.08.2019 19:00    Ukončený
OFK Tatran Kračúnovce
20.08.2019 17:00
1 : 4
Partizán Bardejov BŠK
20.08.2019 17:00    Ukončený
FK Kolárovo
20.08.2019 17:00
5 : 1
KFC Kalná nad Hronom
20.08.2019 17:00    Ukončený
"TJD Príbelce"
21.08.2019 17:00
1 : 2
KFC Komárno
21.08.2019 17:00    Ukončený
FC Pivovar Šariš Veľký Šariš
21.08.2019 17:00
1 : 4
1. FC TATRAN Prešov
21.08.2019 17:00    Ukončený
FK Demjata
21.08.2019 17:00
1 : 2
OŠFK Šarišské Michaľany
21.08.2019 17:00    Ukončený
MFK Gelnica
21.08.2019 17:00
0 : 2
MŠK Spišské Podhradie
21.08.2019 17:00    Ukončený
MFK Spartak Medzev
21.08.2019 17:00
1 : 2
Slávia TU Košice
21.08.2019 17:00    Ukončený
TJ HORNÁD Ždaňa
21.08.2019 17:00
13 : 41
TJ Mladosť Kalša
21.08.2019 17:00    Ukončený
OŠK Rudňany
28.08.2019 16:00
1 : 3
FK Železiarne Podbrezová
28.08.2019 16:00    Ukončený
MŠK Tesla Stropkov
28.08.2019 16:30
0 : 2
FK Poprad
28.08.2019 16:30    Ukončený
ŠK MILENIUM 2000 Bardejovská Nová Ves
28.08.2019 16:30
0 : 9
FC KOŠICE
28.08.2019 16:30    Ukončený
Obecný Futbalový Klub Sečovská Polianka
28.08.2019 17:00
1 : 5
MFK Vranov nad Topľou
FK Kechnec
28.08.2019 17:00
45 : 44
MFK Ťahanovce
28.08.2019 17:00    Ukončený
MŠK SPARTAK Medzilaborce
28.08.2019 17:00
1 : 0
ŠK Strážske
28.08.2019 17:00    Ukončený
FK Slovenské Ďarmoty
28.08.2019 17:00
0 : 3
FTC Fiľakovo
28.08.2019 17:00    Ukončený
MŠK Kysucké Nové Mesto
28.08.2019 17:00
05 : 60
TJ Tatran Krásno nad Kysucou
28.08.2019 17:00    Ukončený
TJ Sokol Medzibrod
28.08.2019 17:00
0 : 5
ŠK Prameň Kováčová
28.08.2019 17:00    Ukončený
ŠK Belá
29.08.2019 16:00
5 : 1
ŠK Závažná Poruba
29.08.2019 16:00    Ukončený
TJ Družstevník Liptovská Štiavnica
09.10.2019 15:00
0 : 4
ŠK Slovan Bratislava futbal
Top strelci
František Lády Počet gólov: 7
Počet gólov: 6 Počet gólov: 6 Počet gólov: 6 Počet gólov: 5 Počet gólov: 5 Počet gólov: 5