30.10.1919, Branislav Sarňák

SLOVNAFT CUP – DNES ŠESŤ OSEMFINÁLOVÝCH ZÁPASOV, V ŠLÁGRI DAC PROTI TRNAVE

30.10.1919, Branislav Sarňák
BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) – Najvyššia domáca pohárová súťaž pokračuje dnes (30.10.) šiestimi osemfinálovými zápasmi. Najväčšiu pozornosť púta duel v Dunajskej Strede, kde sa predstaví trnavský Spartak.
image
Zdroj: TASR

Sedem účastníkov Fortuna ligy a päť účastníkov II. ligy dnes zasiahne do osemfinále Slovnaft Cupu. Program šiestich zápasov odštartujú o 13.30 hod stretnutia Trenčína so Skalicou, v Seredi sa predstaví FC Petržalka. Trenčania si počas víkendu priviezli cenný bod z Ružomberka, ešte lepšie pochodili pod Čebraťom Skaličania v druhligovom dueli s ružomberským béčkom, keď vyhrali 3:0.  Papierovým favoritom sú, aj vzhľadom k domácemu prostrediu, Trenčania, Záhoráci budú chcieť nadviazať na dve trojgólové víťazstvá z ostatných dvoch majstrovských zápasov.

V ďalšom stretnutí privíta, tentoraz v domovskom stánku v Seredi, domáci ŠKF súpera z Petržalky. V tábore hostí sa rozhodli, po nedeľňajšej prehre s FC Košice, pre radikálny krok a na trénerskej lavičke vystriedal trénera Dojčana kouč Vladimí Koník, pre ktorého bude duel v Seredi prvým v pozícii hlavného trénera Petržalky. Hostia sa budú musieť zaobísť bez kanoniera a hráča slovenského reprezentanta do 21 rokov Almásiho, domáci tím trénera Vojneskiho uspel počas víkendu v Senici a pokúsi sa využiť šancu na prienik do jarných bojov o Slovnaft Cup.

Celý článok na: https://www.futbalsfz.sk/slovnaft-cup-dnes-sedem-osemfinalovych-zapasov-v-slagri-dac-proti-trnave

Prečítané: 20x