30.08.2019, Branislav Sarňák

SLOVNAFT CUP - V 2. KOLE FAVORITI BEZ ZAVÁHANIA

30.08.2019, Branislav Sarňák
BRATISLAVA (SFZ) - Druhé kolo 51. ročníka Slovenského pohára – Slovnaft Cupu sa hralo dva mesiace. Začalo sa 13. augusta 2019 a uzavral ho zápas TJ Družstevník Liptovská Štiavnica – ŠK Slovan Bratislava.
image
Autor: Roman Ferstl
Zdroj: SFZ

OFK Veľký Lapáš – FC Nitra 2:7

ŠK Odeva Lipany – MŠK Žilina 0:1

FK Brezno – MFK Dukla Banská Bystrica 1:3

AFC Nové Mesto nad Váhom – FK Dubnica nad Váhom 2:1

OŠK Baník Stráňavy – MŠK FOMAT Martin 0:1

FK Krásnohorské Podhradie – MFK Zemplín Michalovce 0:6

FK Baník Lehota pod Vtáčnikom - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 0:3

MFK Zvolen – ŠKF Sereď 0:2

TJ Jednota Bánová – FC Spartak Trnava 2:3

FC Selce – FK Pohronie 0:9

MŠK Tisovec – AS Trenčín 1:8

FC Rohožník – FK Senica 0:1

FK Podkonice – FK DAC 1904 Dunajská Streda 0:4

TJ Družstevník Malá Mača – MFK Skalica 0:6

MŠK Námestovo – MFK Tatran Liptovsý Mikuláš 1:6

TJ Družtevník Zvončín – FC Petržalka 0:8

TJ Tatran VLM Pliešovcš – Slavoj Trebišov 0:4

Lokomotíva Devínska Nová Ves – FC ŠTK 1914 Šamorín 1:1, 5:3 na 11 m

ŠK Javorník Makov – MŠK Púchov 0:1

PŠC Pezinok – FK Rača 1:1, 4:2 na 11m

TJ Štart Hrabušice – MFK Stará ľubovňa 1:3

OFK Stakčín – FK Kamenica nad Cirochou 3:0

OŠK Trenčianske Stankovce – OK Častkovce 3:0

TK Kotolné Kračany – TJ Družstevník Radimov 2:4

TJ Partizán Domaniža – TJ Kovo Beluša 4:0

TJ Plevník Drienové – OFK Malženice 1:6

FK Slovan Levice – FKM Nové Zámky 3:1

FC 98 Hajnáčka – MŠK Novohrad Lučenec 3:4

TJ Slovan Zemianske Kostoľany – ŠK Vegum Dolné Vestenice 1:2

TJ Tatran Uhrovec – TJ Družstevník Bešeňov 1:1, 2:3 na 11 m

ŠK Šurany – FK Marcelová 1:2

TJ Veľké Lovce – OFK Veľký Ďur 4:1

ŠK Šoporňa – TJ Družstevník Jacovce 2:4

FK Bestrent Horná Krúpa – FC Slovan Galanta 2:1

TJ Nafta Gbely – TJ Slavoj Boleráz 1:1, 3:5 na 11 m

TJ pokrok Stará Bystrica – TJ Spartka Vysoká nad Kysucou 1:3

FK Predmier – TJ Tatran Oravské Veselé 4:2

TJ Tatran Chlebnice – TJ Družstevník Oravská Poruba 1:2

FK Strečno - ŠK Tvrdošín 5:0

OTJ Hontianske Nemce – FK Rakytovce 5:0

image
Slovnaftcup logo
Autor: SFZ Marketing
Zdroj: SFZ Marketing

OŠK Lieskovec – FK Šalková 1:4

OŠK Slovenský Grob – OFK Dunajská Lužná 2:8

OŠK Švošov – MFK Ružomberok 0:6

OFK Veľké Ripňany – FC Pata 1:5

MFK Alekšince – OFK Solčany 3:1

OFK Tatran Kračúnovce – Partizán Bardejov 1:4

FK Kolárovo – KFC Kalná nad Hronom 5:1

TJD Príbelce – KFC Komárno 1:2

FC Pivovar Veľký Šariš – 1. FC Tatran Prešov 1:4

FK Demjata – OŠFK Šarišské Michaľany 1:2

MFK Gelnica – MŠK Spišské Podhradie 0:2

MFK Spartak Medzev – Slávia TU Košice 1:2

TJ hornád Ždaňa – TJ Mladosť Kalša 1:1, 3:4 na 11 m

OŠK Rudňany – FK Železiarne Podbrezová 1:3

MŠK Tesla Stropkov – FK Poprad 0:2

Bardejovská Nová Ves – FC Košice 0:9

OFK Sečovsá Polianka – MFK Vranov nad Topľou 1:5

FK Kechnec – MFK Ťahanovce 4:4, 5:4 na 11m

MŠK Spartak Medzilaborce – ŠK Strážske 1:0

FK Slovenské Ďarmoty – FTC Fiľakovo 0:3

MŠK Kysucké Nové Mesto – TJ Tatran Krásno nad Kysucou 0:0, 5:6 na 11 m

TJ Sokol Medzibrod – ŠK Prameň Kováčová 0:5

ŠK Belá – ŠK Závažná Poruba 5:1

Družstevník Liptovská Štiavnica – ŠK Slovan Bratislava 0:4

Prečítané: 7x