SLOVNAFT CUP – Spoznali sme postupujúcich z predkola a dvojice 1. kola. Zápasy môžete sledovať aj naživo

BRATISLAVA (SFZ) – 178 mužstiev, 89 zápasov a postupujúcich do 1. kola, 18 jedenástkových rozstrelov či 322 gólov. Aj takto vyzeralo predkolo Slovenského pohára – Slovnaft Cupu 2021/22.

Pôvodne bolo v predkole 53. ročníka Slovenského pohára plánovaných 89 zápasov, ale odohralo sa len 88. Stretnutie TJ Iskra Holíč – TJ Nafta Gbely bol kontumovaný v prospech hostí z dôvodu odstúpenia Iskry Holíč. Holíčania sa zo súťaže odhlásili dva dni pred výkopom. Prípadom sa bude zaoberať Disciplinárna komisia SFZ.

Počas predkola si našlo cestu na štadión, za aktuálnych pandemických opatrení, spolu 14 250 divákov. Najviac fanúšikov, 800, bolo prítomných na zápase FK Veľký Cetín – FC Nitra. Niekdajší fortunaligista triumfoval 7:0 a z jeho radov je aj najlepší strelec predkola – päťgólový Matej Franko.

Najviac gólov padlo v stretnutí FK FILJO Ladomerská Vieska – ŠK Prameň Kováčová. Z triumfu 8:1 sa tešili hostia. Do listiny strelcov sa v tejto úvodnej časti Slovenského pohára zapísalo 256 hráčov, ktorí sa podieľali na 322 presných zásahoch.

Rozhodcovia udelili 237 žltých kariet, šiestich hráčov vylúčili po druhom žltom napomínaní a päť futbalistov poslali pod sprchy po udelení priamej červenej karty. Arbitri nariadili 34 pokutových kopov, 27 z nich hráči premenili.

Do 1. kola, v ktorom je nasadených 9 mužstiev z 3. líg ZsFZ, SsFZ a VsFZ – FK Beluša, TJ Tatran Oravské Veselé, TJ Tatran Krásno nad Kysucou, MŠK Fomat Martin, MFK Vranov nad Kysucou, ŠK Odeva Lipany, 1. FC Tatran Prešov, MŠK Považská Bystrica, TJ Jednota Bánová, sa tak prebojovalo 89 postupujúcich z predkola.

Ďalšia časť Slovnaft Cupu sa začína už dnes, v piatok 30. júla, súbojom ŠK Svätý Jur – ŠK Tomášov a potrvá do 11. augusta.

Všetky mužstvá účinkujúce v predkole a spomínaných 9 nasadených tímov v 1. kole (spolu 187 klubov), dostane zápasové lopty – domáci klub päť a hosťujúci tri. Tie rozdistribuuje Slovenský futbalový zväz prostredníctvom oddelenia riadenia súťaží.

Výsledky predkola

FC Družstevník Rybky – OFK Mokrý Háj 5:0, SDM Domino – FK Rača Bratislava 0:8, ŠK Harichovce – 1. ŠK Tatran Spišské Vlachy 4:0, TJ Družstevník Zvončín – Športové kluby Blava 1928 2:2, 4:5 na 11 m, TJ Slavoj Boleráz – Spartak Myjava 0:3, FK Baník Handlová – FC Baník Prievidza 0:1, FK Veľký Cetín – FC Nitra 0:7, FC Komjatice – TJ Veľké Lovce 0:2, 1. FK Buzitka – FTC Fiľakovo 1:4, FC Slovan Modra – PŠC Pezinok 3:3, 6:5 na 11 m, Sokol FC Chocholná-Velčice – AFC Nové Mesto nad Váhom 2:4, TJ Jasenov – MŠK Spartak Medzilaborce 1:2, TJ Ptava NV Ptičie – TJ Slovan Belá nad Cirochou 1:2

OFK Tatran Bystré – OFK Hencovce 0:2, OFK Lastomír – OŠK Pavlovce nad Uhom 0:6, OFK Vojčice – OŠK Budkovce 3:0, FK Kechnec – FK Čaňa 4:4, 2:4 na 11 m, TJ Maratón Seňa – TJ Mladosť Kalša 2:2, 2:4 na 11 m, FK Šaca – MFK Ťahanovce 0:2, OFK Slovan Poproč – MFK Spartak Medzev 1:7, MFK Rožňava – TJ Dvorníky-Včeláre 0:1, FC Lokomotíva Košice – MFK Gelnica 1:0, OŠK Teplička – FK NOVES Spišská Nová Ves 1:1, 4:3 na 11 m, OFK Vikartovce – FK Poprad 2:2, 4:3 na 11 m, FK Veľká Lomnica – FK 05 Levoča 5:2, TJ Tatran Ľubica – FK Gerlachov 0:3, FK Široké – FC Pivovar Šariš Veľký Šariš 2:5, AŠZ Torysa – MFK Slovan Sabinov 0:6

OŠK Fintice – OcFK Marhaň 2:1, OŠK Sokol Chminianska Nová Ves – FK Košická Nová Ves 3:0, TJ Plevník-Drienové – TJ Spartak Kvašov 1:1, 3:5 na 11 m, TJ Partizán Domaniža – ŠK LR Crystal 0:1, TJ Vápeč Horná Poruba – TJ Partizán Prečín 1:1, 4:5 na 11 m, FK Slovan Bolešov – OŠK Trenčianske Stankovce 2:4, Futbal-FK Melčice-Lieskové – OK Častkovce 0:4, TJ Iskra Holíč – TJ Nafta Gbely 0:3 – kont., TJ Baník Brodské – TJ Družstevník Radimov 0:6, FK Bestrent Horná Krupá – MFK Vrbové 0:0, 4:2 na 11 m, PFK Piešťany – OFK Trebatice 1:5, FK Junior Kanianka – ŠK Vegum Dolné Vestenice 2:0, TJ Tatran Uhrovec – MFK Spartak Bánovce nad Bebravou 1:1, 1:4 na 11 m

TJ Slovan Zemianske Kostoľany – OFK Tovarníky 0:5, FC Topoľčany – OFK Solčany 0:4, ŠK Veľké Zálužie – FC Slovan Hlohovec 3:1, ŠK Báb – OFK Kovarce 4:1, ŠK Nevidzany – OŠK Lipová 1:4, TJ Družstevník Trstice – FC Neded 4:0, FC Jelka – MŠK Thermál Veľký Meder 1:3, FC Okoličná na Ostrove – MŠK Hurbanovo 2:2, 9:8 na 11 m, ŠK Termál Podhájska – TJ Družstevník Veľké Ludince 0:4, TJ Družstevník Bešeňov – FKM Nové Zámky 1:1, 2:4 na 11 m, TJ Slovan Skalité – OFK Kotešová 1:3, TJ Družstevník Bitarová – ŠK Olympia Bobrov 1:2, TJ Pokrok Stará Bystrica – ŠK Čierne 1:2, ŠK Gbeľany – OFK Teplička nad Váhom 2:0, FK Predmier – MŠK Kysucké Nové Mesto 0:3

TJ Tatran Chlebnice – ŠK Tvrdošín 1:0, TJ Družstevník Dlhá nad Oravou – OŠK Baník Stráňavy 1:4, TJ Sokol Zubrohlava – MFK Dolný Kubín 0:5, Oravan Oravská Jasenica – TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 1:3, MFK Baník Veľký Krtíš – TJ Tatran VLM Pliešovce 3:1, OŠK Likavka – OŠK Rosina 0:0, 5:4 na 11 m, TJ Višňové – ŠK Javorník Makov 0:3, OŠK Švošov – ŠK Dynamo Diviaky 1:2, ŠK Kriváň Važec – FK Brezno 2:3, TJ Slovan Magura Vavrečka – ŠK Závažná Poruba 1:2, TJ Slovan Dudince – FK Sitno Banská Štiavnica 0:1, MFK Strojár Krupina – TJ Jednota Málinec 0:0, 4:2 na 11 m, ŠK Hrochoť – FK Podkonice 0:8, OFK Slovenská Ľupča – TJ Sokol Medzibrod 2:2, 6:5 na 11 m, OTJ Hontianske Nemce – MFK Zvolen 1:1, 5:4 na 11 m

FK Filjo Ladomerská Vieska – ŠK Prameň Kováčová 1:8, FK Selce – FK Šalková 2:4, FK Jesenské – MFK Detva 4:2, FK Iskra Hnúšťa – TJ Sklotatran Poltár 0:1, TJ Slovan Tomášovce – ŠK Badín OZ 0:0, 1:3 na 11 m, TJ Sokol Opatovská Nová Ves – MŠK Novohrad Lučenec 0:2, ŠK Lozorno, FO – OŠK Láb 0:2, FC Malacky – Lokomotíva Devínska Nová Ves 2:1, FK Karpaty Limbach – ŠK Tomášov 1:3, FC Slovan Častá – ŠK Svätý Jur 3:4, TJ Slovan Viničné – ŠK Vrakuňa Bratislava 0:0, 3:4 na 11 m, NŠM 1922 Bratislava – OFK Dunajská Lužná 1:4, FK Danubia Veľký Biel – ŠK Nová Dedinka 1:2, MŠK Kráľová pri Senci – MŠK Senec 0:1, MŠK Tisovec – MŠK Rimavská Sobota 0:1, OFK Olováry – FC 98 Hajnáčka 3:0, TJ Jarovce Bratislava – FK Inter Bratislava 1:1, 8:7 na 11 m, FK II. Rákóczi Ferenc Borša – FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany 4:0

Pozn.: Polotučne sú vyznačené postupujúce mužstvá z predkola do 1. kola Slovnaft Cupu.

Dvojice 1. kola

ŠK Svätý Jur – ŠK Tomášov, OK Častkovce – AFC Nové Mesto nad Váhom, FK Okoličná na Ostrove – TJ Družstevník Veľké Ludince, FK Junior Kanianka – FC Baník Prievidza, ŠK Vrakuňa Bratislava – MŠK Senec, OŠK Láb – FC Žolík Malacky, TJ Spartak Kvašov – FK Beluša, TJ Partizán Prečín – MŠK Považská Bystrica, TJ Nafta Gbely – Spartak Myjava, OFK Solčany – OFK Továrniky

OŠK Lipová – TJ Družstevník Trstice, OŠK Trenčianske Stankovce – ŠK LR Crystal, ŠK Veľké Zálužie – ŠK Blava 1928, FK Rača Bratislava – OFK Dunajská Lužná, OFK Kotešivá – TJ Jednota Bánová, TJ Tatran Chlebnice – TJ Tatran Oravské Veselé, ŠK Javorník Makov – TJ Tatran Krásno nad Kysucou, ŠK Dynamo Diviaky – MŠK Fomat Martin, FC Družstevník Rybky – TJ Družstevník Radimov, FC Slovan Modra – ŠK Nová Dedinka, TJ Jarovce Bratislava – MŠK Thermál Veľký Meder

FK Jesenské – MFK Baník Veľký Krtíš, TJ Veľké Lovce – FKM Nové Zámky, FK Bestrent Horná Krupá – OFK Trebatice, ŠK Čierne – ŠK Olympia Bobrov, OŠK Likavka – TJ Družstevník Liptovská Štiavnica, FK Brezno – ŠK Závažná Poruba, MŠK Rimavská Sobota – MŠK Novohrad Lučenec, OFK Slovenská Ľupča – OTJ Hontianske Nemce, ŠK Gbeľany – MŠK Kysucké Nové Mesto, FK II. Rákóczi Ferenc Borša – ŠK Pavlovce nad Uhom

Zápasy 1. kola si budú môcť pozrieť fanúšikovia aj prostredníctvom huste.joj.sk a Futbalnet.TV.

Huste TV
1. augusta o 17.00 h ŠK Veľké Zálužie – Športové Kluby Blava 1928
3. augusta o 17.30 h FK Rača Bratislava – OFK Dunajská Lužná
4. augusta o 17.00 h ŠK Gbeľany – MŠK Kysucké Nové Mesto
4. augusta o 17.00 h FK Sitno Banská Štiavnica – MFC Spartak Bánovce nad Bebravou
4. augusta o 17.30 h  ŠK Báb – FC Nitra

Futbalnet TV
1. augusta o 17.00 h TJ Nafta Gbely – Spartak Myjava
4. augusta o 17.00 h OŠK Baník Stráňavy – MFK Dolný Kubín
4. augusta  o 17.00 h FK Brezno – ŠK Závažná Poruba

Zdroj: https://futbalsfz.sk/slovnaft-cup-spoznali-sme-postupujucich-z-predkola-a-dvojice-1-kola

Autor

STANISLAV OLŠOVSKÝ

Dátum

PRISPÔSOBTE SÚBORY COOKIE POUŽITÉ NA TEJTO WEBOVEJ STRÁNKE

Webová stránka spoločnosti SLOVNAFT, a.s. používa súbory cookie na svoju prevádzku, zlepšenie používateľskej skúsenosti, monitorovanie aktivít na webovej stránke a zobrazovanie relevantných ponúk.

Výberom tejto možnosti povoľujete:

  • Dočasné cookies
  • Súbory cookie zjednodušujúce používanie webovej stránky

Výberom tejto možnosti zakazujete:

  • Zobrazovanie remarketingových reklám, ktoré reflektujú vaše záujmy mimo webovej lokality (napríklad na sociálnych sieťach)
  • Používanie analýz využívania stránky a aktivít, ktoré sa merajú na webových lokalitách spoločnosti SLOVNAFT, a.s., s cieľom kontaktovať vás s personalizovanými ponukami (ak ste nám napríklad pri registrácii poskytli svoje kontaktné údaje)

Výberom tejto možnosti povoľujete:

  • Dočasné cookies
  • Súbory cookie zjednodušujúce používanie webovej stránky
  • Analytické webové nástroje na štatistické účely
  • Zobrazovanie remarketingových reklám, ktoré reflektujú vaše záujmy mimo webovej lokality (napríklad na sociálnych sieťach)

Výberom tejto možnosti zakazujete:

  • Používanie analýz využívania stránky a aktivít, ktoré sa merajú na webových lokalitách spoločnosti SLOVNAFT, a.s., s cieľom kontaktovať vás s personalizovanými ponukami (ak ste nám napríklad pri registrácii poskytli svoje kontaktné údaje)

Výberom tejto možnosti povoľujete:

  • Dočasné cookies
  • Súbory cookie zjednodušujúce používanie webovej stránky
  • Analytické webové nástroje na štatistické účely
  • Zobrazovanie remarketingových reklám, ktoré reflektujú vaše záujmy mimo webovej lokality (napríklad na sociálnych sieťach)
  • Používanie analýz využívania stránky a aktivít, ktoré sa merajú na webových lokalitách spoločnosti SLOVNAFT, a.s., s cieľom kontaktovať vás s personalizovanými ponukami (ak ste nám napríklad pri registrácii poskytli svoje kontaktné údaje)